FG Energy to firma prężnie działająca od 2020 roku, której misją jest kompleksowa obsługa Klienta w zakresie doradztwa, wykonania i sprzedaży odnawialnych źródeł energii. Oferujemy instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, magazyny energii, stacje ładowania pojazdów oraz wiele innych innowacyjnych produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb i preferencji interesantów.

Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, biznesowych oraz do gospodarstw rolnych. Stosujemy nowoczesne technologie, innowacyjne rozwiązania oraz dbamy o najwyższy standard usług – od doboru instalacji poprzez montaż systemu aż po serwis i finalną opiekę posprzedażową. Z powodzeniem działamy międzynarodowo. Obecnie nasza oferta obejmuje nie tylko Polskę, ale również Hiszpanię oraz Republikę Czeską, a jeszcze w tym roku planujemy wejść na rynki kolejnych europejskich państw.

Krok w kierunku zielonej przyszłości

Dołącz do nas i wspólnie budujmy lepszą przyszłość dla nas i dla naszej planety
Branża odnawialnych źródeł energii rozwija się dynamicznie i specjaliści w tej dziedzinie są ciągle potrzebni, dlatego czekamy właśnie na Ciebie! Dołącz do nas i realizuj się zawodowo w jednej z największych firm na rynku OZE w Polsce!

Daj sobie szansę na rozwój

W FG Energy nie zwalniamy tempa! Z powodzeniem poszerzamy zakres działań, rozszerzamy swój asortyment oraz wchodzimy na rynki odnawialnych źródeł energii kolejnych europejskich krajów, dzięki czemu nasi pracownicy mają szansę stale się rozwijać, zwiększać zakres umiejętności oraz zdobywać doświadczenie!
Aktualne oferty pracy

Zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy i wybierz odpowiednią dla siebie!

Asystent z językiem czeskim/chorwackim/hiszpańskim

Twój zakres obowiązków:

  • Telefoniczne i mailowe wsparcie działu technicznego, związanego z branżą OZE
  • Kontakt z klientem, urzędami, podwykonawcami
  • Płynne przekazywanie informacji
  • Analiza wybranych zagadnień na rynku czeskim
  • Prace biurowe

Nasze wymagania:

  • Znajomość języka czeskiego/chorwackiego/hiszpańskiego na poziomie komunikatywnym
  • Wysokie zdolności komunikacyjne
  • Aktywne raportowanie powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Możliwość uzyskania doświadczenia na rynku międzynarodowym w mocno rozwijającej się branży OZE
  • Szkolenie i wdrożenie w techniczne aspekty pracy
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie
  • Wyjścia integracyjne
  • Kartę multisport
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne

Widzisz siebie w naszym zespole? Nie czekaj! Aplikuj!

    *Pole wymagane

    Ludzie pełni energii

    Naszą firmę tworzy zgrana oraz doświadczona grupa międzynarodowych profesjonalistów, którzy z pasją zajmują się dostarczaniem codziennych ekologicznych rozwiązań dla Klientów

    Nie martw się, jeżeli nie znalazłeś/aś dla siebie stanowiska.

    Nasza firma ciągle się rozwija i już wkrótce ruszamy z nowymi rekrutacjami. Jeśli chcesz z nami współpracować napisz do nas i zostaw po sobie ślad. Możliwe, że mamy dla Ciebie ofertę, która Cię zainteresuje.